• XV Szkolny Konkurs Ortograficzny i Poprawnej Polszczyzny

     • W ubiegły poniedziałek, czyli 11.12.2023 r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Ortograficznego i Poprawnej Polszczyzny. Zgłoszeni uczniowie z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni pisali trudne dyktando ortograficzne i rozwiązywali test z rozmaitymi zagadkami na temat języka polskiego.

      Najwyższym poziomem znajomości ortografii wykazali się:

      I miejsce - Julia Wlazło

      II miejsce - Hubert Micek

      III miejsce - Patrycja Lampart i Alicja Lubera

      Wyróżnienia: Zuzanna Bajor, Roksana Czachor

      Poprawną polszczyzną najlepiej posługują się:

      I miejsce - Weronika Fitał  i Roksana Czachor

      II miejsce - Norbert Pakłos

      III miejsce - Zuzanna Bajor

      Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy!

      Autor: Katarzyna Wachowska

     • Zawody piłki siatkowej

     • W poniedziałek (11.12) odbyły się zawody z piłki siatkowej dziewcząt. Turniej miał miejsce w hali sportowej ZST w Kolbuszowej. Wspólnie wywalczyłyśmy 2 miejsce. Rywalizacja była bardzo zawzięta. Oprócz zmagań sportowych i wykazania się swoimi umiejętnościami można było miło spędzić czas. Chętnie zagramy jeszcze raz w piłkę z innymi grupami.

      Autor: Anna Kubiś

     • Lekcja pełna śmiechu, beztroski i zabawy

     • Zimowa aura stała się inspiracją dla Pani Małgorzaty Laube-Skowrońskiej oraz uczniów naszej szkoły, by w ramach wychowania fizycznego wyjść na dwór, aby zaczerpnąć świeżego powietrza, a przede wszystkim wrócić do czasów dzieciństwa. Każdy mógł poddać się  fantazji i rozwinąć swoją wyobraźnię w lepieniu bałwanów. Ruch na świeżym powietrzu usprawnia siłę mięśni oraz hartuje nasz organizm. Zima daje nam wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu, co buduje naszą kondycję i przyczynia się do poprawy zdrowia. Do najpopularniejszych sportów zimowych należą: jazda na nartach, łyżwiarstwo, jazda na sankach i … lepienie bałwanów. Wszystkim uczniom towarzyszyły świetne humory co można zobaczyć na poniższych zdjęciach. To była wyjątkowa i wspaniała lekcja.

      Autor: Wiktoria Węglarz

     • Nasze pierwsze kroki w świecie przyrody - udział w konkursie o ochronie przyrody

     • Cześć wszystkim! Jesteśmy Magda, Malwina, Julia, Kamila i Weronika z klasy pierwszej i chcemy Wam opowiedzieć o naszym niesamowitym przyrodniczym wyzwaniu! Wzięłyśmy udział w XVIII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Ochronie Przyrody na Terenie Powiatu Kolbuszowskiego, który organizuje Nadleśnictwo Kolbuszowa i Starostwo Powiatowe w Kolbuszowej. Chcieliśmy się dowiedzieć więcej o naszym środowisku i sprawdzić, jak dużo już o tym wiemy. Było to naszą pierwszą przygodą w takiej rywalizacji, ale podjęłyśmy wyzwanie z pełnym zaangażowaniem! Wspólnie stanęłyśmy do konkursu, który sprawdzał naszą wiedzę o ochronie przyrody. Było sporo pytań, trzeba było się porządnie zastanowić. Choć indywidualnie nie zdobyłyśmy nagród, to jako drużyna zajęłyśmy trzecie miejsce wśród szkół ponadpodstawowych! Nasze doświadczenie pokazało nam, że warto zgłębiać tajniki przyrody. Mimo, że nie wszystko poszło zgodnie z planem, zdobyłyśmy mnóstwo wiedzy. To dla nas prawdziwe wsparcie na kolejne konkursy - już się nie możemy doczekać następnej edycji, żeby pokazać, co potrafimy! Dziękujemy za wsparcie i trzymajcie kciuki za nas w kolejnych przyrodniczych wyzwaniach!

     • Wyniki konkursu

     • Redakcja szkolnej gazetki Wydarzenia rozstrzygnęła konkurs na najlepszy list do św. Mikołaja. Jak zwykle nie zabrakło oryginalnych pomysłów, rysunków i wzruszających słów...

      I miejsce: Patrycja Jadach (2etT) i Małgorzata Konsur (3etT)

      II miejsce: Aleksandra Serafin(3azT) i Karolina Tęcza (3azT)

      III miejsce:  Wiktoria Janusz (3azT) i Aleksandra Rusin (4aezT)

      Wyróżnienia: Aleksandra Durak (5azT) i Natalia Wit (5azT)

      Niech św. Mikołaj spełni wszystkie nadesłane  życzenia i marzenia!!!!

      Autor: Katarzyna Wachowska

     • Ostatni dzień wizyty w Chorwacji 

     • Jak mówi nasze starodawne przysłowie: Wszystko, co dobre, szybko się kończy!

      Pomimo wszystko dzień okazał się bardzo ciekawy! Nasza grupa wraz z Chorwacją, Rumunią i Turcją udała się do Polikliniki Glavić.  Mogliśmy tam zobaczyć bardzo ciekawy i specjalistyczny sprzęt. Zapoznano nas z najnowszymi metodami leczenia i neurorehabilitacją kończyn górnych i dolnych u dorosłych i dzieci. Jeden z pracowników polikliniki omówił w jaki sposób pracują z pacjentami oraz wyjaśnił zasady działania wielu urządzeń, które mają za zadanie odtworzyć utracone funkcje organizmu w obrębie układu nerwowego, tak aby poprawić funkcjonowanie pacjenta czy utrzymać jego sprawność na tym samym poziomie.  Przekonaliśmy się, że jest  to bardzo pomocne dla wielu pacjentów. Pozostałą część dnia spędziliśmy w szkole gdzie partnerzy z Chorwacji przedstawili wszystkim uczestnikom stronę projektu MP Healt Direct oraz odbyło się podsumowanie całej wizyty studyjnej. Na koniec uroczyście wręczono wszystkim certyfikaty. Organizatorzy podziękowali nam za to, że dzięki projektowi wspólnie mogliśmy zdobyć nową wiedzę i doświadczenie z zakresu dbania i polepszenia naszego zdrowia. Przyszedł czas na część smutniejszą, czyli pożegnania z naszymi rówieśnikami i opiekunami mobilności w Chorwacji. Każda grupa wyruszyła w podróż powrotną, my do naszej cudownej Polski .

      To był bardzo wspaniały i aktywnie spędzony czas, który będziemy mile wspominać .

      Autorzy: Natalia Puzio, Agnieszka Biestek

     • Szymon Zieliński na podium!

     • Szymon Zieliński uczeń z ZSA-E w Weryni na Olimpiadzie wiedzy z zakresu bhp w Rzeszowie pokonał wszystkich.

      Uczniowie z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni od wielu lat z sukcesami biorą udział w Olimpiadzie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rolnictwie zajmując czołowe lokaty w województwie.

      8 grudnia 2023 r. w siedzibie  Okręgowego Inspektoratu Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie, odbył się finał wojewódzki tej Olimpiady. Najlepsi uczniowie z poszczególnych szkół, reprezentowali zespoły poszczególnych powiatów województwa podkarpackiego w finale wojewódzkim.

      Powiat kolbuszowski reprezentował uczeń klasy czwartej Technikum z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni Szymon Zieliński, który zajął pierwsze miejsce i zdecydowanie pokonał wszystkich startujących uczestników Olimpiady.

      Organizatorem Olimpiady oraz fundatorami cennych nagród byli: Państwowa Inspekcja Pracy, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Podkarpacka Izba Rolnicza, Agencja Nieruchomości Rolnych oraz Podkarpacki Urząd Marszałkowski i Wojewoda Podkarpacki. Celem konkursu jest propagowanie idei bezpieczeństwa i higieny pracy a w szczególności: bezpiecznej obsługi maszyn i urządzeń technicznych, zapobiegania wypadkom przy pracy oraz pogłębianie znajomości z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

      W bieżącym roku była to już jubileuszowa XXV edycja tej olimpiady, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze względu na swoją tematykę i bardzo cenne nagrody ufundowane przez sponsorów.

       Zakres tematyczny wiedzy jaką wykazywali się tegoroczni finaliści obejmował:

      -zagadnienia bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach

      -wiadomości z zakresu głównych zagrożeń występujących w gospodarstwach

      -przepisy prawne dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy

      -zakresy działań PIP i KRUS

      Uczniów do konkursu przygotowuje nauczyciel Bolesław Krzysztofiński, specjalista ds. bhp w szkole. Tegoroczny finalista Szymon Zieliński za zajęcie 1 miejsca otrzymał: wspaniały puchar, dyplom i wyróżnienie od wojewody, a od sponsorów cenne  nagrody.

      Autor: Bolesław Krzysztofiński

     • Książka na weekend

     • NIE ZMIENISZ PRZESZŁOŚCI, NIE NAPISZESZ NOWEGO POCZĄTKU, ALE ZAWSZE MOŻESZ WYCZAROWAĆ NOWE ZAKOŃCZENIE.Kiedy Natalia trafia do starego dworu, zagubionego gdzieś na Mazurach, po raz pierwszy od długiego czasu czuje, że znalazła swoje miejsce. Samotna, pełna kompleksów dziewczyna nie może uwierzyć, że zaczynają się spełniać jej trzy największe życzenia. Gdy jednak w Marcinkach pojawia się Damian – oschły, cyniczny i mroczny mężczyzna – Natalia znów traci nadzieję. Jest do niej zbyt podobny, dlatego rani najbardziej. ŻEBY BYĆ SZCZĘŚLIWYM, NIE TRZEBA OSIĄGNĄĆ DOSKONAŁOŚCI, TRZEBA ZAAKCEPTOWAĆ WŁASNĄ NIEDOSKONAŁOŚĆ. DOPIERO WTEDY MOŻNA OTWORZYĆ SIĘ NA MIŁOŚĆ. TO WŁAŚNIE OBOJE MUSZĄ ZROZUMIEĆ.Pachnący domowym chlebem prosto z pieca dwór Marcinki staje się bezpieczną przystanią dla tych, co pogubili się w życiu. Pod opiekuńcze skrzydła cioci Jadwini trafią Nataniel Domoradzki i Siergiej Sodarow, bohaterowie „Trylogii Mazurskiej”. To tutaj Natalia i Damian będą zmagać się z przeszłością, odkrywać swoją wyjątkowość i wewnętrzną siłę. Jak potoczą się ich losy? Czy pewien szczególny wieczór, który spędzą przy wspólnym stole, stanie się dla nich czasem pełnym cudów? Czy spełnią się czyjeś trzy życzenia?

      źródło:Trzy życzenia - Katarzyna Michalak | Książka w Lubimyczytac.pl - Opinie, oceny, ceny

     • Coś dla ciała i ducha

     • Środę i czwartek w Zagrzebiu 🇭🇷🇭🇷🇭🇷 spędziliśmy bardzo aktywnie i ciekawie. Po przepysznym śniadaniu udaliśmy się spacerkiem pomiędzy zabytkowymi uliczkami stolicy na dworzec autobusowy, z którego wyruszyliśmy w dalszą podróż. Odwiedziliśmy salę zabaw: Amazinga Centre, gdzie mogliśmy skorzystać z ciekawych atrakcji takich jak park trampolin, gokarty, wspinaczka, okulary VR i laser tech. Świetnie się bawiliśmy! Po południu udaliśmy się na zakupy i po pamiątki dla naszych bliskich. Skorzystaliśmy również z lodowiska❄️🎿- Ice Park gdzie w rymie muzyki mogliśmy aktywnie spędzić czas. Po wyczerpującej zabawie udaliśmy się na obiad i warsztaty do Privatna gimnazija i strukovna škola Svijet, podczas których mogliśmy się jeszcze lepiej poznać z naszymi rówieśnikami z zagranicy, opowiedzieć o naszych wrażeniach i uczuciach oraz przetestować pamięć w zajęć. Rozmawialiśmy na temat symboli i różnic kulturowych w naszych krajach🇵🇱🇹🇷🇷🇴🇭🇷. W grupach tworzyliśmy plakaty przedstawiające symbole związane z projektem MP Health Direct. Dzień zakończył się uroczystą kolacją.

      Autorzy: Wiktoria Rząsa, Katarzyna Kurdziel, Anna Stąpor

     • Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2023/2024

     • Po raz kolejny Weronika Fitał - uczennica z klasy 4aez kształcąca się w zawodzie technik ekonomista otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

      Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest jedną z form nagradzania najzdolniejszych uczniów szkół, w których nauka kończy się egzaminem dojrzałości. Może je otrzymać uczeń, który uzyskał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w danej szkole średnią ocen. W tym roku szkolnym, takie stypendia w województwie podkarpackim otrzymało 223 uczniów, a wśród nich znalazła się Weronika. Wysokość stypendium to 5 tys. zł.

      Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 7 grudnia 2023 r. w Sali Kolumnowej im. Ojców Niepodległości Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie. Stypendia nagrodzonym uczniom wręczyła Małgorzata Rauch - Podkarpacki Kurator Oświaty.

      W tej uroczystej i ważnej chwili uczennicy towarzyszył Zbigniew Bogacz - Dyrektor ZSA-E w Weryni.  

      Autor: I.Pogoda

     • Maraton piernikowy 2023

     • Od listopada w naszej szkole odbywały się liczne warsztaty dekorowania pierników skierowane dla przedszkolaków oraz dzieci ze szkół podstawowych. W końcu przyszedł czas aby to Nasi uczniowie mogli   ambitnie pracować nad wymyślaniem ciekawych pomysłów przygotowania dekoracji piernikowych. Jak co roku tysiące udekorowanych pierników, kilogramy przygotowanego lukru oraz dużo dobrego humoru – to wszystko towarzyszyło warsztatom, które zostały zorganizowane 6 grudnia 2023 roku w naszej placówce. W tym roku atmosferę świąt mogli poczuć nie tylko uczniowie klas pierwszych technikum i szkoły branżowej, ale również ich starsi koledzy i koleżanki, a w uroczystości brało udział ponad 60 osób. Głównym celem imprezy było kultywowanie kulinarnych tradycji, nabycie i doskonalenie  umiejętności zawodowych dotyczących sporządzania glazur i ciasta piernikowego metodą ciast kruchych, zastosowania barwników, posypek i brokatu jadalnego do aranżacji pierników oraz dekorowanie drobnych wyrobów z ciasta piernikowego, rozwijanie pasji i zainteresowań kulinarnych. Uczniowie jak zawsze przygotowali się do tej imprezy poprzez upieczenie pięknych pierników, a podczas dekorowania wykazali się pomysłowością i ciekawymi aranżacjami. Nowe techniki dekorowania mogli zaproponować również uczestnicy mobilności, która odbyła sie w Ostrawie w ramach projektu akredytowanego o nr 2022-1-PL01-KA121-VET-000053647. 
      Po raz pierwszy raz (i mamy nadzieję nie ostatni) zorganizowaliśmy konkurs na najładniej udekorowanego piernika oraz najciekawsze przebranie świąteczno-mokołajowe. Zwycięzcami zostali Aleksandra Surowiec i Kornelia Puzio, a jury postanowiło wyróżnić  Julię Biestek, Amelię Tataru, Stanisława Wołosza, Przemysława Żądło i Patrycję Lampart. Wszystkim dziękujemy za udział w tym wydarzeniu 

      Autor: A. Tęcza, A. Wróbel
      7.12.2023

     • Odwiedziny Mikołaja

     • Dźwięk dzwonka i charakterystyczne „Ho, ho, ho!” mogło oznaczać 6 grudnia tylko jedno: odwiedził nas 🎅Mikołaj! W asyście elfów, uroczych pomocniczek i ognistokrwistego diabełka witał się z uczniami, nauczycielami i pracownikami szkoły. Szalone elfy pstrykały coraz to nowe fotki, zaglądając do każdego zakamarka, aby osobiście życzyć wszystkim "Wesołych Świąt". Swoim zwyczajem Święty obdarowywał spotkanych słodkościami i upominkami. Wiemy, że Mikołaj był pod wrażeniem radosnej atmosfery panującej w szkole. Szczęśliwym trafem dotarł również na corocznie odbywający się w ZSA-E w Weryni „Maraton pierników”, gdzie pozował na tematycznie przygotowanej ściance niczym gwiazdor z Hollywood Na mocy zawartego przed laty porozumienia pomiędzy Mikołajem a dyrektorem szkoły, wizytę wspaniałego gościa uczczono dniem bez pytania i kartkówek :)

      Autor: Iwona Pogoda

     • Dzień drugi w Chorwacji

     • W drugim dniu pobytu w Chorwacji udaliśmy się w górzysty region krapińsko-zagorski gdzie zwiedziliśmy średniowieczny zamek Veliki Tabor . Pani przewodnik opowiedziała nam historię oraz ciekawostki dotyczące życia kolejnych właścicieli zamku. Następnym punktem programu był tradycyjny chorwacki obiad w restauracji Grešna Gorica. Mogliśmy spróbować różnych mięs, sałatek, oraz innych dodatków do dania zasadniczego, a na deser podano nam struclę z ciasta filo z konfiturą wiśniową. Po chwili wytchnienia pojechaliśmy do aquaparku Tuheljske Toplice gdzie miło i aktywnie spędziłyśmy czas integrując się z rówieśnikami . Uczniowie z Chorwacji przygotowali dla nas zestaw ćwiczeń w wodzie odciążających kręgosłup, likwidujących stres i napięcie mięśniowe .

     • Poznajemy Zagrzeb

     • Pierwszy dzień wizyty w stolicy Chorwacji – Zagrzebiu rozpoczęliśmy od spotkania z uczniami i nauczycielami ze szkół partnerskich z Turcji, Rumunii oraz Chorwacji. Następnie wspólnie udaliśmy się na wycieczkę po głównych atrakcjach stolicy. Zwiedziliśmy historyczne dzielnice Gornij Grad i Donji Grad (dolną i górną część miasta). Organizatorka wizyty pokazała nam piękną makietę miasta i opowiedziała jego historię. Kolejnym punktem wycieczki była Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny oraz Plac św. Marka, który pełni dziś funkcję politycznego centrum Chorwacji. Przeszliśmy Kamienną Bramę w kierunku punktu widokowego, z którego rozpościerał się widok na całe miasto. Wąskimi, zabytkowymi uliczkami udaliśmy się do szkoły Privatna gimnazija i strukovna skola "Svijet" gdzie rozpoczęliśmy warsztaty fizjoterapeutyczne. Uczniowie i nauczyciele omówili jak ważna jest postawa ciała i jakie ćwiczenia są dobre aby odprężyć się po np. długotrwałym użytkowaniu telefon. Drugie warsztaty związane były z urazami kolan oraz sposobami na wzmocnienie i rozciągnięcie mięśni nóg. Na ostatnich warsztatach nauczyliśmy się podstaw masażu rehabilitacyjnego. Nasze spotkanie zakończyło się wieczorem  przy wspólnej kolacji.

      Autorzy: Barbra Serafin, Agnieszka Biestek

       

     • Pierwszy dzień w Zagrzebiu

     • Po długiej zaśnieżonej drodze grupa młodzieży z ZSA-E wraz z opiekunami w ramach projektu  MP Health Direct dotarła do pięknie ozdobionego świątecznego Zagrzebia w Chorwacji.

     • XIV Szkolny Konkurs Ortograficzny i Poprawnej Polszczyzny

     • Informujemy, że 11 grudnia  br. (w poniedziałek) na czwartej godzinie lekcyjnej w sali nr 17 odbędzie się Szkolny Konkurs Ortograficzny i Poprawnej Polszczyzny. Zapisy dwuosobowych reprezentacji klas można dokonać u nauczyciela polonisty do końca tego tygodnia. Zapraszamy!

     • Zima w obiektywie

     • Wszędzie możemy dostrzec piękno zimy ale i zmaganie się z jej niedogodnościami. Jedni szusują na nartach a inni usypują sterty śniegu zebranego z chodników. Wszystko może mieć swój urok.  Warto wybrać się na spacer z aparatem. Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii do zmierzenia się z tym tematem. Przedstaw nam swój obraz zimy.  Termin zgłaszania prac do 21 grudnia 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu w styczniu – termin szczegółowy zostanie przesłany do uczestników w osobnej wiadomości.

      Regulamin Konkursu Fotograficznego „Zima w obiektywie”

      Organizatorzy i cele konkursu

      Organizatorami konkursu jest Koło fotograficzne przy Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni

      Tematem konkursu są obrazy jakie dostrzegamy w najbliższej, otaczającej nas rzeczywistości. Konkurs ten stwarza okazję do zatrzymania się, zarejestrowania obrazu i podzielenia się nim
      z innymi. Rozwijania umiejętności fotograficznej wrażliwości estetycznej i przyrodniczej.

      Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do wszystkich uczniów ZSA-E w Weryni.

      Zasady konkursu

      1. Technika prac jest dowolna.

      2. Każdy uczestnik może przedstawić do konkursu max. 3 prace. Uczestnik może zdobyć maksymalnie jedną wyróżnienie przyznane przez komisję konkursową.

      3. Prace w formie elektronicznej o sugerowanych proporcjach 3:2 (plik w formacie JPG
      w rozdzielczości min. 300 dpi). Prace muszą być podpisane poprzez podanie w nazwie pliku imienia i nazwiska autora (bez polskich znaków) oraz klasy.

      4. Prace należy dostarczyć na adres mailowy: witold.cesarz@zswerynia.pl

      5. Termin zgłaszania prac do 21 grudzień 2023 r. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas otwarcia wystawy w Szkolnej Galerii Sztuki Współczesnej – termin zostanie przesłany do uczestników w osobnej wiadomości (po uzgodnieniu z Dyrektorem).

      6. Nadesłane prace oraz informacje o wynikach konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej: zswerynia.pl

      Nagrody – punkty za udział w konkursie (zachowanie), udział w wystawie, nagrody książkowe

      Konkurs przebiegać będzie następująco:

       I – powołana zostanie komisja konkursowa, która zadecyduje o przyznaniu miejsc konkursowych.

      Osoby biorące udział w konkursie zostaną powiadomione pocztą elektroniczną o terminie wernisażu i rozdania nagród.

      II  Kryteria oceny

       Ocenie podlegać będzie: Oryginalność pomysłów, koncepcji. Strona artystyczna pracy i jakość zdjęcia.

      Postanowienia końcowe

      1. Prace przesłane na konkurs przechodzą na własność Organizatorów i mogą być dalej prezentowane.

      2. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do niekomercyjnego, nieodpłatnego wykorzystania nadesłanych fotografii w publikacjach związanych z rozpowszechnianiem działań organizatorów konkursu, związanych z konkursem i jego promocją, a także na wirtualnej wystawie pokonkursowej z zachowaniem praw autorskich.

      3. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo publikowania i reprodukowania prac konkursowych bez wypłacania honorariów autorskich.

      4. Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

  • Kontakty

   • Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Weryni
   • 17 227 14 41 lub
    17 227 13 32
    numery wewnętrzne:
    101 sekretariat
    103 dyrektor
    105 zastępca dyrektora
    107 pokój nauczycielski
   • Werynia 501
    36-100 Kolbuszowa


    Poland
   • 814-14-04-726
   • Zbigniew Bogacz
    zbigniew.bogacz@zswerynia.pl
   • Beata Bryk
    beata.bryk@zswerynia.pl
   • Elżbieta Rozmus-Maciąg
    elzbieta.rozmus@zswerynia.pl
   • Nabywca:
    Powiat Kolbuszowski
    ul. 11-go Listopada 10
    36-100 Kolbuszowa
    NIP 814-15-73-682

    Odbiorca:
    Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
    Werynia 501
    36-100 Kolbuszowa
   • /ZSA-E501/zsae lub /ZSA-E501/domyslna
  • Logowanie