• Zjazd Absolwentów

    •       Program Zjazdu Absolwentów Zespołu Szkół w Weryni

     Termin: 24 września 2016 r. - sobota

      

     8:00 - 10:00

     • rejestracja uczestników spotkania,  identyfikacja Koleżanek i Kolegów, spacer po parku, zwiedzanie obiektów gospodarstwa

      

     10:30

     • uroczysta msza  św. koncelebrowana przez księży - uczniów i nauczycieli szkoły w Kaplicy Tyszkiewiczów w Weryni

      

     12:00

     • uroczysty Apel Absolwentów na placu przed szkołą

      

     od 13:00

     • obiad (wg roczników), zwiedzanie szkoły oraz wystawy, spotkanie z nauczycielami i wychowawcami

      

     17:00

     • do białego rana - zabawa taneczna, koleżeńskie nocne rozmowy

      


     Zjazd Absolwentów  Zespołu Szkół  w Weryni


     Siedemdziesięciolecie powstania Gimnazjum Gospodarstwa Wiejskiego  w Weryni będzie okazją do największego w historii spotkania absolwentów, nauczycieli i pracowników uczących w szkole.
     Jubileuszowy Zjazd Absolwentów Zespołu Szkół w Weryni odbędzie się 24 września 2016 r. w sobotę. Rozpocznie się rejestracją uczestników i uroczystą mszą koncelebrowaną w kaplicy przez księży, którzy ukończyli lub uczyli w szkole. Na terenie szkoły odbędzie się  uroczysty Apel Absolwentów, obiad i spotkanie klasowe. Wieczorem  przewidziana jest zabawa taneczna. Planujemy również przygotowanie specjalnej publikacji jubileuszowej. Już dziś prosimy wszystkich, którzy uczyli się w Weryni, a także dawnych i obecnych nauczycieli, by zarezerwowali wrześniowy termin w swoich kalendarzach. Organizatorom zależy, by uczestników było jak najwięcej.  

      

     Drodzy Absolwenci!  Przejrzyjcie stare albumy, odszukajcie innych potencjalnych uczestników spotkania, odnówcie zapomniane znajomości.
     Zrobimy wszystko i jeszcze więcej, aby godnie przyjąć każdego Absolwenta, który identyfikuje się ze swoją szkołą. Wszyscy bez wyjątku jesteście dla nas ważni, bo każdy z Was tworząc historię ,,Technikum", zostawił w niej cząstkę swojego życia...

     Stanisław Olszówka Dyrektor ZSA-E w Weryni