Autor: Mieczysław Oślizło
Od dnia 6.05.2019 r. obowiązuje nowy plan lekcji.
Autor: Mieczysław Oślizło
Od dnia 6.05.2019 r. obowiązuje nowy plan lekcji.
Autorzy: G.Warunek, K.Wachowska
Monterzy z klasy pierwszej i drugiej znowu wyjechali na wycieczkę szkoleniową w ramach projektu Krok w nowoczesne kształcenie zawodowe. Tym razem odwiedzili oni firmy: Drewmet w Kolbuszowej i Spiroflex w Mielcu. Ta pierwsza firma jest producentem kotłów centralnego ogrzewania i uczniowie mogli obserwować tam cały ich ciąg produkcyjny, nowoczesne roboty spawalnicze i wycinarki plazmowe. W firmie Spiroflex zobaczyli natomiast proces powstawania wszystkich elementów systemu wentylacji, obserwowali pracę nowoczesnych wycinarek laserowych, pracę maszyn do precyzyjnego cięcia strumieniem wody, gięcia blach na prasach krawędziowych i zaginarkach CNC, spawania oraz lakierowania proszkowego.
Wszystko to było naprawdę ciekawe, a pracownicy dodatkowo chętnie zapoznawali młodzież z nowinkami technicznymi oraz rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi w procesach produkcyjnych. Zdjęcia
Autor: K.Wachowska
W dzisiejszych czasach temat bezpieczeństwa jest często poruszany w mass mediach. Często słyszymy o sytuacjach zagrażających życiu, o różnego rodzaju zamachach, także o cyberprzemocy. Poszukujemy i pragniemy spokoju, przyjaznej przestrzeni, z dala od zatłoczonych ulic, hałasu czy lęku. O takiej bezpiecznej przestrzeni pisali w tym roku uczniowie - młodzi poeci, pisarze, a swoje prace prezentowali podczas finału XI Powiatowego Konkursu Poezji i Prozy, który odbył się tradycyjnie w ostatni poniedziałek kwietnia w Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni.
Konkurs miał charakter powiatowy i adresowany był do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Początkowo młodzież przesyła swoje teksty nigdzie dotąd niepublikowane, a specjalnie powołane przez organizatorów jury kieruje najlepsze prace do finału. Mógł to być wiersz, cykl wierszy lub utwór pisany prozą w jednym egzemplarzu, który później jest recytowany lub odczytany przez samego uczestnika. Jury konkursu zawsze ocenia oryginalność ujęcia tematu, pomysłowość formy i kompozycję, a także poziom językowy prezentacji.
Tegoroczny finał był nietypowy także za sprawą nowo wydanej książki „Harmonia zdarzeń”, która jest zbiorem wybranej poezji i prozy uczniów biorących udział w tym konkursie w latach 2008-2018 r. Można tam przeczytać nagrodzone, ciekawe i oryginalne wiersze i teksty prozatorskie z poprzednich edycji.
W czasie przerwy konkursu zawsze czekają na przybyłych smakowite przekąski, które są przygotowane specjalnie na to święto przez nauczycieli żywienia.
Nagrodzeni W XI Powiatowym Konkursie Poezji i Prozy „Bezpieczna przestrzeń”:
kategoria PROZA - szkoły podstawowe i gimnazjalne
I miejsce: Natalia Mazur SP nr 1 w Kolbuszowej
II miejsce: Olga Róg SP nr 1 w Kolbuszowej, Karolina Mokrzycka z Gimnazjum w Dzikowcu i Lidia Tylutka ze Szkoły Podstawowej w Weryni
III miejsce: Kinga Czachor z Majdanu Królewskiego i Anna Ziętek ze SP z Komorowa
Wyróżnienia: Karolina Baran (Werynia), Julia Fila, Daria Czachor, Karolina Mokrzycka (Cmolas), Klaudia Maciąg, Inga Micek, Patrycja Wołosz (Majdan Królewski), Alicja Halat, Ewelina Sitarz, Martyna Ragan (SP nr 1 w Kolbuszowej), Anna Kopeć (SP w Kopciach), Wiktoria Cholewa, Kinga Nawój (SP w Dzikowcu)
kategoria PROZA - szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce: Wiktoria Matusik z Zespołu Szkół Agrotechniczno- Ekonomicznych w Weryni
II miejsce: Aleksandra Chudzik z LO w Kolbuszowej
III miejsce: Anna i Agnieszka Pomykała ZSA- E w Weryni
Wyróżnienie: Justyna Czajkowska i Patrycja Gaweł z LO, Anna Michałek z ZSA- E w Weryni
kategoria POEZJA - szkoły gimnazjalne
I miejsce: Martyna Puzio ze SP w Majdanie Królewskim
II miejsce: Oliwia Komaniecka z Gimnazjum w Dzikowcu i Beata Sondej ze SP w Mazurach
III miejsce: Nadia Płaza z Gimnazjum w Dzikowcu
Wyróżnienia: Natalia Gul (Szkoła Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej), Oliwia Kosiorowska, Gabriela Ofiara, Agata Snopek (Gimnazjum w Dzikowcu), Alicja Łeptuch, Aleksandra Stec i Gabriela Kwarta (Szkoła Podstawowa w Komorowie), Aleksandra Zagroba, Gabriela Miroś, Kaatrzyna Mazur (SP Cmolas)
kategoria POEZJA - szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce: Patrycja Gielarowska z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych
II miejsce: Kinga Maciąg z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni
III miejsce: Justyna Czajkowska z LO w Kolbuszowej
Wyróżnienie: Beata Stochla LO Kolbuszowa
Dziękujemy wszystkim i zapraszamy do udziału w przyszłym roku. Zdjęcia
Zarzad Powiatu w Kolbuszowej ogłasza konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni i Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej. Szczegóły w załączniku.
Autorzy: P.Gielarowska, K.Wachowska
Koniec szkoły to czas kiedy zamykamy jedne drzwi, aby móc otworzyć kolejne. Jeden rozdział naszego życia kończy się, ale będą pisać się inne, te o przyszłości, o nowych możliwościach, które na nas czekają. „Szczęśliwej drogi już czas...” zaśpiewał nam, maturzystom, szkolny zespół muzyczny Concordia - to piękne słowa i przede wszystkim prawdziwe. Już czas na odejście, a mapę życia mamy w sobie, zawdzięczamy ją naszym nauczycielom, zdobytej wiedzy, cennym doświadczeniom. Za kilka dni matura, później niektórzy zaczną studia, inni będą rozwijać po swojemu karierę zawodową i to będzie piękny czas. Mimo, że teraz odczuwamy lęk i obawy co „dalej?”, to droga sama się odnajdzie, niepokój zniknie, a pozostaną piękne wspomnienia ze szkoły średniej, bo tutaj odnaleźliśmy siebie i wkraczaliśmy w dorosłość. Zdjęcia
Autor: B. Krzysztofiński
Podobnie jak w ubiegłym roku Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej wraz z Zarządem Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP zorganizowała finał powiatowy Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W XXI edycji, która odbyła się 24 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Kolbuszowej wzięły udział zespoły reprezentujące szkoły poszczególnych gmin powiatu kolbuszowskiego, w tym uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich. Celem konkursu było propagowanie wiedzy pożarniczej wśród młodzieży szkolnej, co w przyszłości powinno zaowocować zwiększaniem ochrony przeciwpożarowej i wzrostem bezpieczeństwa poprzez eliminowanie zagrożenia pożarowego. W imieniu naszej szkoły wystąpili: Konrad Świątek oraz Kamil Krupa. Zwycięzcą konkursu w kategorii szkół ponadgimnazjalnych został Kamil Krupa, uczeń klasy drugiej technikum architektury krajobrazu i będzie reprezentował powiat kolbuszowski na etapie wojewódzkim, który zostanie rozegrany w maju, a przeprowadzi go Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie. Ucznia do konkursu przygotowywał nauczyciel EDB i BHP Bolesław Krzysztofiński. Zdjęcia
Autorzy: G.Warunek, K.Wachowska
Dziesięć drużyn reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne rywalizowało w kolejnej edycji Powiatowych Eliminacji Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym i Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego, które odbyły się 25 kwietnia 2019 r. na terenie naszej szkoły.
Celem takich zawodów jest podnoszenie kultury społeczeństwa i działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci oraz młodzieży. Turnieje mają charakter wieloczęściowy i są organizowane na etapach: szkolnym, gminnym, powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
Tegoroczne zmagania rozpoczęły się od części teoretycznej, czyli testów ze znajomości przepisów ruchu drogowego. Następnie uczestnicy zmierzyli się w konkurencjach praktycznych, w których musieli wykazać się umiejętnościami: udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, technicznej jazdy na specjalnie przygotowanych do tego celu torach, bo rowerowym - dla uczniów szkół podstawowych czy gimnazjum, i motorowerowym oraz samochodowym (auto z zamontowanym talerzem Stewarta) - dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Nad przebiegiem rywalizacji czuwali przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji z Kolbuszowej, oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie.
Po podliczeniu wyników wyłoniono zwycięzców:
W kategorii – grupa młodsza uczniowie szkół podstawowych w wieku 10-12 lat:
W kategorii - grupa starsza:
W kategorii szkoły ponadgimnazjalne:
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody, które wręczyli Komendant Powiatowy Policji w Kolbuszowej insp. Stanisław Babula, oraz przedstawiciele Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.
Wszyscy uczestnicy turnieju oraz uczniowie naszej szkoły mogli w przerwie obserwować pokaz ratownictwa drogowego przygotowanego przez Państwową Straż Pożarną w Kolbuszowej. Strażacy zaprezentowali technikę uwalniania poszkodowanego, który został uwięziony w pojeździe przy użyciu specjalistycznego sprzętu hydraulicznego.
Drużyna Zespołu Szkół Agrotechniczno- Ekonomicznych w Weryni w składzie Bartłomiej Białek, Bartłomiej Dziuba i Karol Halat będzie reprezentować Powiat Kolbuszowski w finale wojewódzkiego turnieju, który odbędzie się 25 maja w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Rzeszowie.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a zwycięzcom życzymy powodzenia na szczeblu wojewódzkim! Zdjęcia
Autor: S.Olszówka
Od dzisiaj uczniowie naszej szkoły nie muszą nosić legitymacji papierowych. Wszystko dzięki aplikacji opracowanej przez Ministerstwo Cyfryzacji. Pozwoli ona pobrać mLegitymację na telefon na podstawie danych autoryzacyjnych wydawanych przez szkołę. Dane, potrzebne do wygenerowania legitymacji, szkoła wprowadza do systemu za pomocą specjalnego interfejsu www. Sekretarz szkoły wpisze zlecenie za pomocą Profilu zaufanego. W odpowiedzi dostanie wydruk z kodem, który przekaże uczniowi. Uczeń wyświetli legitymację na ekranie telefonu komórkowego.
W razie kontroli, np. w autobusie, uczeń wyświetli legitymację w aplikacji, a kontroler zweryfikuje ją na trzy sposoby. W założeniach prawdziwość takiego dokumentu powinny potwierdzić elementy dynamiczne - hologram, falująca flaga i certyfikat. W razie wątpliwości, kontrolujący może użyć aplikacji weryfikującej, która pobiera mLegitymację i sprawdza zgodność z danymi w systemie. Może też sprawdzić dane przez internet. W razie utraty smartfona czy uszkodzenia aplikacji, szkoła będzie mogła unieważnić legitymację i wygenerować nową.
Taka forma legitymacji pozwoli uczniom mieć ją zawsze przy sobie!
WYWIADÓWKA
W dniu 25.04.2019 r. (czwartek) o godz. 16.30 odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów klas 1-3 technikum i szkoły branżowej. O godz. 17.00 spotkanie Rady Rodziców ZSA-E w Weryni.
Zapraszam
Stanisław Olszówka Dyrektor ZSA-E w Weryni
Autor: M.Banaś
Foamiran to inaczej pianka irańska, czyli delikatny materiał przypominający w dotyku aksamit. Występujący w wielu kolorach, rozciągający się pod wpływem wysokiej temperatury umożliwia tworzenie z niego wielu ciekawych ozdób. Dzięki funduszom pozyskanym z Regionalnej Fundacji Rozwoju „Serce” w naszej szkole przeprowadzone zostały warsztaty przy użyciu tego materiału. Postanowiliśmy wykonać kwiaty róży. Dzięki podkolorowaniu pianki pastelami uzyskaliśmy niepowtarzalne barwy – tak jak w naturze każdy z nich się różnił. Nagrzanie płatków żelazkiem i cierpliwe ich rozcieranie w rękach sprawiło, ze wyglądały jak prawdziwe. Dzięki zakupionym moldom, czyli formom do liści, gładki fragment pianki przypominał wyglądem jego prawdziwe odbicie. No cóż, by powstała jedna róża nasze palce pokryły się kolorami pasteli, zręcznie unikały gorących powierzchni żelazka i pistoletu do kleju, używały całej mocy by skręcić skrupulatnie niesforną piankę. Na czołach malowało się skupienie i koncentracja. A efekt? Bez ziemi i wody wyhodowaliśmy w ciągu kilku lekcji kwiat! Zdjęcia
Autorzy: A.Pełka, I.Pogoda
Każdy z nas ma coś, co może dać innym - tak można zinterpretować słowa, które napływają do nas z różnych źródeł i trafiają do serc ze zdwojoną mocą, szczególnie w czasie poprzedzającym nadejście Wielkiej Nocy. Czy współczesna młodzież ma w sobie pokłady empatii? Wątpiącym odpowiadamy głośno: TAK! We wtorek (16.04) przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego ZSA-E w Weryni wraz z opiekunem odwiedzili Oddział Dziecięcy w Szpitalu Rejonowym w Kolbuszowej, właśnie dzięki ogromnej wrażliwości całej społeczności szkolnej. Przekazali paczkę, a dokładniej ciężką "pakę" zawierającą m.in. różnorodne przybory i materiały szkolne. Do podarunku dołączyli życzenia zdrowia i radości. Oby prezenty wywołały uśmiech na twarzach dzieci :) Zdjęcia
Autor: Mieczysław Oślizło
Od dnia 15.04.2019 r. obowiązuje nowy plan lekcji.
Autor: St.Olszówka
Starsi uczniowie pamiętają spotkanie z absolwentem Ryszardem Marutem, który w październiku 2017 roku, korzystając z okazji, że biegał w Maratonie Rzeszowskim, odwiedził Werynię. W sali gimnastycznej opowiadał o dawnej szkole, kolegach, nauczycielach. Także o swojej drodze życiowej, dobrych i złych wyborach, swoim zawodzie, zainteresowaniach i pasjach. Biegi długodystansowe to jedna z nich...
Różne są sposoby obchodzenia rocznic i jubileuszy.
Ryszard Marut (Państwowe Technikum Rolnicze, matura 1974) z zawodu dziennikarz, prezes wydawnictwa „Ciech-Press” i redaktor naczelny „Tygodnika Ciechanowskiego” niedawno obchodził 40-lecie pracy dziennikarskiej.
Z tej okazji postanowił... przebiec 42 km 195 m w biegu maratońskim - piątym już w kilkuletniej przygodzie z bieganiem.
Wystartował w Łodzi, gdzie oprócz klasycznych klasyfikacji (open, kobiety i mężczyźni, kat. wiekowe) odbyły się mistrzostwa dziennikarzy, nauczycieli, lekarzy i jeszcze kilku innych profesji.
Nasz „Weryniak” nie tylko dobiegł do mety z bardzo dobrym czasem (3.38,43), ale jeszcze zajął 3. miejsce na podium właśnie w kategorii dziennikarzy, w gronie 60-latków był 7. Gnębiły go skurcze skurcze od 35 km trasy, ale chłopaki nie płaczą!
Pozdrawia nas wiosennie i cieszy się (chyba) że, Werynia i całe Podkarpacie nie zmieniają poglądów :) Zdjęcia
Autorzy: A.Tęcza, A.Kiwak
W ubiegły czwartek (4 kwietnia) młodzież z klas pierwszych wybrała się na wycieczkę do Zakładu Obróbki Kamienia Budowlanego w Przyłęku. W firmie pana Kazimierza Rogali uczniowie zostali zapoznani z technologią wytwarzania i obróbki marmuru, granitu oraz innych kamieni. Zobaczyli ozdobne elementy tworzone z różnych gatunków kamienia oraz poznali asortyment tego zakładu. W dalszej kolejności udali się do Mielca na projekcję filmu historycznego ”Kurier”. Film w reżyserii Władysława Pasikowskiego został pozytywne przyjęty przez uczniów, którzy z zaciekawieniem śledzili losy Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Kuriera z Warszawy, którego życiową misją była wolna Polska. Zdjęcia
Autor: G.Warunek
Monterzy z klasy pierwszej i drugiej Szkoły Branżowej dzięki Regionalnej Fundacji Rozwoju Serce w Kolbuszowej w ramach projektu „Krok w nowoczesne kształcenie zawodowe” mieli możliwość uczestniczenia w wyciecze szkoleniowej do firmy „Kisan” w Kańczudze. Zajmuje się ona produkcją kompletnych systemów instalacji wodociągowych i grzewczych stosujących technologię rur wielowarstwowych. Uczniowie odbyli tam profesjonalne szkolenie, zwiedzili halę, w której produkowane są złączki do rur, zapoznali się również z całym procesem technologicznym produkcji rur wielowarstwowych. Dowiedzieli się oni jakim próbom kontroli jakości poddawane są poszczególne elementy produkowanych systemów instalacyjnych. Uczestnicy szkolenia zdobyli cenne doświadczenie i poszerzyli wiedzę o nowoczesne technologie. Zdjęcia
Autorzy: B.Bryk, K.Wachowska
Najlepsi z najlepszych, specjaliści w zakresie rachunkowości z całego województwa, bo tak zostali nazwani wszyscy zebrani uczniowie, spotkali się 4 kwietnia 2019 roku na drugiej edycji Podkarpackiego Turnieju Szkół Ekonomicznych „Rachunkowość w pigułce”. Konkurs zorganizowany był przez Zespół Szkół nr 2 w Rzeszowie we współpracy ze Stowarzyszeniem Księgowych w Polsce i Narodowym Bankiem Polskim. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice kształcące się w zawodzie technik ekonomista: Patrycja Ofiara, Karolina Czachor i Justyna Witas. Podczas turnieju weryfikowana była nie tylko wiedza teoretyczna uczestników, ale też umiejętności praktyczne począwszy od zadekretowania i zaksięgowania operacji gospodarczych, poprzez ustalenie wyniku finansowego oraz sporządzenia elementów sprawozdania finansowego: bilansu i rachunku zysków i strat. Trzeba było wykazać się „nie lada wiedzą”, także umiejętnościami zarządzania czasem, odpornością na stres, kompetencjami w zakresie pracy indywidualnej i zespołowej, a tego wszystkiego nie zabrakło z pewnością naszym uczennicom. Spośród 36 osób wśród trzech najlepszych uczestników turnieju w województwie podkarpackim znalazła się Karolina Czachor zdobywając prestiżowe II miejsce i atrakcyjne nagrody. Patrycji i Justynie niewiele zabrakło by znaleźć się na podium, więc nie ulega wątpliwości, że w naszej szkole są trzy najlepsze specjalistki od spraw rachunkowości, które potwierdziły, że są świetnie przygotowane do pracy w księgowości np. w biurze rachunkowym. Same spuentowały konkurs, że był dla nich doskonałą okazją na zweryfikowanie swoich umiejętności zawodowych!
Autorzy: A.Tęcza, W.Majewska, A.Fitał, A.Kiwak
Za nami pierwsze zajęcia realizowane w ramach projektu „Krok w nowoczesne kształcenie zawodowe”. 3 kwietnia 2019 r. grupa uczniów uczestniczyła w szkoleniu pt. Sporządzanie efektownych dekoracji potraw słodkich i słonych. W trakcie spotkania młodzież przygotowała dekoracje z warzyw w postaci pięknych, dużych, białych kwiatów. Szczególnie ciekawe okazały się zajęcia poświęcone nauce sporządzania galaretek 3D. Przezroczysta galaretka, a w niej gerbera, goździk lub piwonia, również wykonane z galaretki – wzbudziły podziw ale i odrobinę strachu wśród naszych uczniów. Podstawowe pytanie brzmiało: Jak zrobić takie cudo? Wykonanie przestrzennych kwiatów może wydawać się bardzo skomplikowane, ale tak naprawdę wcale takie nie jest, dzięki specjalnym strzykawkom z igłami i odrobinie zręczności. Kwiaty zatapiane w galaretkach, pomimo wielkich obaw uczniów okazały się łatwe do nauczenia.
Na koniec całość udekorowali delikatnymi, zielonymi listkami. Kwiatowa galaretka tworzyła niezwykle smaczny i efektowny deser, idealny na specjalne okazje np. imieniny lub urodziny. Zdjęcia
Autorz: D.Krogulec, A.Kiwak
Nic nie rozpala emocji bardziej niż rywalizacja. A jeśli na boisku zmagają się zawodniczki to emocje sięgają zenitu. Tak było w Mistrzostwach Szkoły w piłce siatkowej dziewcząt, w których startowały zawodniczki z dziewięciu klas naszej szkoły: 1ae, 1ż, 1km, 2ż, 2km, 3ae, 3ż, 4az, 4ez. Grano systemem pucharowym. Do ścisłego finału awansowały klasy drużyny: 1 i 2 km, 3 tż, 4 eż. Mecze obfitowały w ciekawe akcje, doskonałe wymiany i walkę o każdy punkt. Wszystkim uczestniczkom turnieju należą się słowa uznania za sportową walkę i zaangażowanie o nagrodę główną, którą jest Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły.
Po pasjonującym pojedynku kolejny rok wygrała klasa 4eż w składzie: Elżbieta Kopeć, Elżbieta Ślęzak, Kinga Majka, Natalia Matuła, Kamila Czernik, Patrycja Pruś, Justyna Witas i Monika Biestek.
Drugie miejsce zdobyły zawodniczki z klasy 3 tż w składzie: Patrycja Mycek, Kinga Kubiś, Kamila Mokrzycka, Dominika Majewska, Martyna Mazur, Justyna Haracz i Wiktoria Grądzka.
Trzecie miejsce zajęły dziewczęta ze Szkoły Branżowej w składzie: Małgorzata Dziuba, Magdalena Dziuba, Faustyna Wojdyło, Wiktoria Majka, Milena Fila, Eliza Sudał i Julia Serafin.
Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych rozgrywkach. Zdjęcia
Autor: I.Pogoda
Jesteś uczniem klasy 3 technikum? Zastanawiasz się jaką ścieżkę kariery wybrać lub masz ciekawy pomysł na biznes? A może chcesz rozszerzyć swoją wiedzę o finansach osobistych? Jeżeli tak to weź udział w indywidualnym doradztwie zawodowym, które odbędzie się w szkole w ramach programu Szkolna Akademia Finansów.
Spotkaj się i porozmawiaj z młodym, kreatywnym i doświadczonym trenerem, który odpowie na nurtujące Cię pytania. Termin: 09.04.2019 i 10.04.2019. Spotkania są całkowicie bezpłatne. Jak się zapisać?
Wejdź na stronę:
https://
Powered by aSc EduPage